Menu:

- Atbildes uz jautājumiem par Absolūtās Patiesības vai Realitātes eksistenci nav iespējams atrast ne grāmatās, ne ar priesteru, filozofu vai mesiju palīdzību. Tikai un vienīgi tu pats vari atbildēt uz šiem jautājumiem un tādēļ tev ir jāiepazīst pašam sevi.
/Krišnamurti/

 

Skolotājs, ja viņš
ir patiesi gudrs,
neaicina jūs
ienākt savas
gudrības namā,
bet gan pieved jūs
pie jūsu paša
prāta durvīm.

         Halīls Džibrāns

 

Aktualitātes

arrow Pasākumu plāns tuvākajam laika periodam

 

ill titleCI GUN filozofija

Ci – enerģija, gun – darbs. Cilvēks bez īpašas prakses jūt aukstuma, siltuma, vēja, gravitācijas u.c. enerģijas. Taču šī metode parāda paņēmienus kā apzināti uzņemt, vadīt un uzkrāt dzīvības enerģiju. Tūkstošiem gadu šī māksla tika turēta noslēpumā un to praktizēja izredzētie. Tagad tas pieejams arī mums. Mēs tiekam aicināti pārvaldīt šo tehniku un kļūt par sistēmas Kosmoss, Daba, Zeme, apzinātu sastāvdaļu. Daudzi ir aicināti, bet maz ir izredzēto! Izvēli katrs izdara pats.

 

ill titleHalodinamika

No kā atkarīga mūsu veiksme? Kā var satikt īsto partneri? Kā atbrīvoties no ciešanām, aizvainojuma? No kā atkarīgi panākumi darbā, biznesā? Kas galu, galā izraisa slimības? Ar šādiem, un līdzīgiem jautājumiem nodarbojas halodinamika. Halodinamikas metode, ko izstrādāja amerikānis V.Vulfs, izslēdz jebkādu manipulēšanu, hipnozi, kodēšanu, programmēšanu vai cita veida ietekmi uz cilvēka psihi. Tā vienlīdz labi palīdz slimības cēloņu, depresijas, partnerattiecību, biznesa problēmu novēršanā.

 

ill titleCI GUN prakses fenomeni

Lai kādu praksi mēs neizvēlētos, tas ir ceļš kalnup. Interesanti, ka šajā ceļā rodas blakus efekti, kurus pieņemts saukt par fenomeniem, jo tiem nav saprotama izskaidrojuma, kāpēc notiek tieši tā. Šie efekti iedvesmo un dod spēku virzīties tālāk. Milzīgu gandarījumu dod tas, kā šajā ceļā izmainās cilvēki, kā viņiem paplašinās apziņa, notiek dvēseles dziedināšana, atveras talanti.

 

ill titleMandalas

Mandala ir cirkulāra, ģeometriska un simboliski tēlaina kompozīcija, kas attēlo garīgo, kosmisko vai psihisko kārtību. Tā ir kā mēģinājums attēlot augstāko realitāti, mikro un makrokosmosa mijiedarbību, parasti sastāv no ģeometriskām formām. Meditēšana uz mandalu nomierina prātu, ieved mūs apcerē, attīra, dziedina ... dod pozitīvu rezultātu, kas ne reizi vien pārsteidz ar savu vienkāršību un spēku.

 

ill titleJantras

Jantras centrā ir vai nu punkts, Buda, vai „Es”, apkārt galvenie elementi, kas to uztur. Ar jantras palīdzību var novērst disharmoniju un tuvināt vēlamo rezultātu. Sakārtojot mikrokosmosu, pieaicinām makrokosmosa spēkus piepildīt mūsu mērķus. Aiz katra simbola stāv enerģija un informācija, kas darbojas zemapziņas līmenī un mums ir iespēja kļūt par apzinātu savas dzīves scenārija veidotāju.

 

ill titleMeditācijas

Meditācija ir spēja atslābināties un koncentrēties uz kaut ko vienu. 1)stabilizējošā, lai uzņemtu un koncentrētu enerģiju; 2) analītiskā, kas vērsta uz stihijām, elementiem, emocionāliem stāvokļiem, karmiskām un ģenētiskām problēmām.