Menu:

- Ja citi pārvēršas par cūkām, tad mums taču nav jāuzvedas cūciski.
/Ērihs Marija Remarks/

 

Jantra ir ģeometrisks attēls jeb Dieva grafiskais simbols. Jantra ir palīgierīce, kas darbojas, ja lieto arī mantru. Jantras elementi strukturizē enerģētisko lauku.

Līgas jantras:

arrow Labklājībai
arrow Karmiskās informācijas dzēšanai
arrow Maiguma un grācijas (partnerattiecību veidošanai)
arrow Uzņēmības un entuziasma stimulēšanai
arrow Depresijas novēršanai
arrow Panākumiem un veiksmei
 

Pēc iepazīšanās ar aprakstiem, jantru var aplūkot lielākā formātā, uzklikšķinot uz attēla.

 

Saistītie materiāli:

arrow CIGUN
arrow Mandalas
arrow Meditācija

 

ill title Jantra – iekšējais vīrietis, Jan aspekts

010

Katrā vīrietī iekšējai sievietei piemīt visas tās īpašības, ko viņš meklē sievietēs,- rūpes, maigums, sirsnība, spēks, seksualitāte un skaistums. To atklāj katrs vīrietis, kad iemācās sevī ieklausīties. Tas jāsāk izpaust reālajā dzīvē, tad agrāk vai vēlāk blakus nostāsies tieši tāda sieviete, kādu savā iekšējā būtībā ir sajutis vīrietis. Kad vīrietis iepazinis savu iekšējo sievieti, viņš var brīvi ļauties spontanitātei, pat agresivitātei, var ļaut izpausties vīrišķajai enerģijai, jo to virza viņa iekšējā sieviete ar intuitīvu gudrību,- piesaistīt tādu reālo sievieti, kas atspoguļo viņu pašu. Kad uzzīmēju iekšējo vīrieti, vispār biju nesaprašanā. Tāda vieglprātība, apmierinātība! Viņš spēj visu, bet nevēlas neko darīt, uzjautrinās par apkārt notiekošo. Sapratu, ka šis pārītis mūsdienu sabiedrībai galīgi neder. Nolēmu sākt sevis pārveidošanas procesu.

Man tas sākās ar veco stereotipu graušanu. Lai varētu veidot kaut ko jaunu, jāatbrīvojas no vecā. Vienkārši un saprotami par to raksta Šakti Gavaina savā grāmatā „Dzīve gaismā” (Preses nams, Rīga, 1993.)