Menu:

- Politikā bieži vien noteicošais ir prāta spējas piemēroties, nevis darboties.
/autors nezināms/

 

Jantra ir ģeometrisks attēls jeb Dieva grafiskais simbols. Jantra ir palīgierīce, kas darbojas, ja lieto arī mantru. Jantras elementi strukturizē enerģētisko lauku.

Līgas jantras:

arrow Labklājībai
arrow Karmiskās informācijas dzēšanai
arrow Maiguma un grācijas (partnerattiecību veidošanai)
arrow Uzņēmības un entuziasma stimulēšanai
arrow Depresijas novēršanai
arrow Panākumiem un veiksmei
 

Pēc iepazīšanās ar aprakstiem, jantru var aplūkot lielākā formātā, uzklikšķinot uz attēla.

 

Saistītie materiāli:

arrow CIGUN
arrow Mandalas
arrow Meditācija

 

ill titleJantra pret depresiju

011

Ja esat paguris, ir spēku izsīkums un īsā laikā jāsaved sevi kārtībā, meditējiet uz šo jantru. Enerģētiski tā uzmundrina un stimulē, rosina uz kustību un aktivitāti. Ja vēlaties atraisīt sevī slēptās rezerves, uz melna fona zīmējiet ar zeltītu, sudrabotu, sarkanu, zilu un dzeltenu krāsu. Sarkanā krāsa dod dzīvības enerģiju, palīdz pārvarēt depresiju un spēku izsīkumu, dod spēku izturēt grūtās dzīves situācijās. Zeltītā ceļ pašapziņu un rīcībspēju. Sudrabotā stabilizē, ienes mierinājumu. Zilā pozitīvi ietekmē veģetatīvo nervu sistēmu. Jūs varat izvēlēties tādu fonu, kāds rada labsajūtu tieši jums. Šīs jantras zīmēšanu labi apvienot ar peldēm un nodarbēm svaigā gaisā. Meditācija uz to dod dziedinošu efektu infekciju slimību, apdegumu un iekaisumu gadījumā. Mazina sāpes.

Meditācija:
1. Apsēdieties un atslābinieties.
2. Koncentrējieties uz jantras zīmējumu, kura 50-120 cm attālumā novietota acu augstumā. Var praktizēt arī guļus pozā, tad attēlu var projicēt uz grieztiem.
3. Uz ieelpu iztēlojieties, kā jūsos ienāk visas jantrā ietvertās spēcinošās vibrācijas un krāsas, uz izelpu izsviediet bezgalīgi tālu kosmosā negatīvās domas un enerģiju. Elpojiet ar visu ķermeni līdz zūd sajūta, ka jūs vispār elpojat.
4. Iedziļinieties jantrā un analizējiet tajā slēpto jēgu.
5. Mēģiniet izprast katra elementa lomu savā dzīvē.
6. Pārmaiņus uztveriet jantru kā veselumu, tad tās atsevišķas detaļas. Jantra nav haotisku simbolu sakopojums, aiz katra no tiem ir informācija. Mēģiniet sajust, ko tā dod tieši jums.
7. Turpiniet kādas 15 minūtes un mēģiniet fiksēt, ko esat ieguvis tieši šodien, tieši šajā momentā. Citā dienā atnāks citas atziņas.
8. Iztēlē ielieciet jantras attēla kopiju sevī kopā ar visu tajā apkopoto enerģiju. Iztēloties, ka vēderā esošās jantras centrā iedegas ugunskurs, kurā sadeg visas nelaimes un neveiksmes.
Viss ir jūsu rokās! Lai veicas!