Menu:

- Iekožot ābolā, vienmēr patīkami ieraudzīt veselu tārpu, nevis atlikušo pusi.
/M.Larni/

 

Jantra ir ģeometrisks attēls jeb Dieva grafiskais simbols. Jantra ir palīgierīce, kas darbojas, ja lieto arī mantru. Jantras elementi strukturizē enerģētisko lauku.

Līgas jantras:

arrow Labklājībai
arrow Karmiskās informācijas dzēšanai
arrow Maiguma un grācijas (partnerattiecību veidošanai)
arrow Uzņēmības un entuziasma stimulēšanai
arrow Depresijas novēršanai
arrow Panākumiem un veiksmei
 

Pēc iepazīšanās ar aprakstiem, jantru var aplūkot lielākā formātā, uzklikšķinot uz attēla.

 

Saistītie materiāli:

arrow CIGUN
arrow Mandalas
arrow Meditācija

 

ill titleLabklājības jantra

002

Jantrā tiek pielūgta Zemes auglība, lai tā palīdzētu sasniegt stabilu materiālo labklājību. Krāsām izmanto silti brūno (pēc izjūtām) un tumši zaļo. Saule lej savu zeltu un sudrabu, lietus garantē veldzi, gaisā lido tauriņi un bites. Astroloģiski atbilst Saulei Vērša zvaigznājā. Nauda magnētiski pievelk naudu un labklājību. Komunicē ar stihiju ZEME. Fiziskajā ķermenī labvēlīgi ietekmē kaklu, dziedina angīnu, plaušas un bronhus. Lai palielinātu efektu, pirms meditācijas uz šo jantru, vēlama pelde vai norīvēšanās ar mitru dvieli.

Labklājību veicinoša meditācija
Es esmu kosmoss, kosmoss esmu es (3x);
Es esmu daba, daba esmu es (3x);
Es esmu dievišķā pārpilnība, pārpilnība esmu es (3x);
Es esmu Zemes sāts un veldze, Zemes sāts un veldze esmu es (3x);
Paldies, ka man ir viss, kas man ir! (3x)

Iekārtojieties ērti, atslābinieties! Koncentrējieties uz savu elpu! Izjūtiet pateicību un atvērtību uz Zemi. Vērojiet telpu zem kājām. Iztēloties sevi kā gaismas kanālu starp debesīm un zemi. Koncentrējieties uz zemi, uz dzeltenu krāsu, tuksneša smiltīm. Iztēloties zemes smagumu, pievilkšanās spēku, magnētismu. Ļauties šim smagumam, ieplūst ķermenī, piepildieties ar zemes magnētisko enerģiju. Pamazām kļūstiet tik smags kā akmens bluķis, pilnīgi nekustīgs un stabils. Jūs esat nelokāms un stiprs, dižens un liels. Jūsu spēks vairojas, nekas nevar jūs atraut no zemes. Saplūstiet ar sauszemi, viss kļūst par daļu no jums. Apziniet savu spēku un stabilitāti, jūtieties kā kalnu klintis, diženas, varenas un mūžīgas. Jūs esat smags kā zeme, stabils un drošs. Tā turpiniet 15-20 minūtes. Šo meditāciju var droši veikt katru dienu. Zemes enerģija ir auksta, attīroša, nomierinoša, ļaujieties tai. Vēlāk paliks silti.

Materiālā labklājība atkarīga no saites ar zemi un materiālo labumu pievilkšanas spēka -magnētisma. Ja baidāties par kaut ko, labāk nepraktizēt, jo varat pievilkt to, no kā baidāties, jo jūs par to domājat. Svarīgi nedomāt neko. Ja tas ir grūti, var skaitīt lūgšanu, mantru vai pozitīvu apgalvojumu.

Ja meditācija izraisa kādas asociācijas, pierakstiet un pārdomājiet jauno atziņu. Tās laikā var atnākt atbilde uz jautājumu, kas traucē būt pārtikušam. Uzzīmējiet to kā skici, bet pēc tam pārveidojiet par pārticības mandalu. Tad meditējiet uz SAVU mandalu!