Menu:

- Īsta draudzība līdzīga jūrai - lēni sasilst un lēni atdziest.
/Arvīds Skalbe/

 

Jantra ir ģeometrisks attēls jeb Dieva grafiskais simbols. Jantra ir palīgierīce, kas darbojas, ja lieto arī mantru. Jantras elementi strukturizē enerģētisko lauku.

Līgas jantras:

arrow Labklājībai
arrow Karmiskās informācijas dzēšanai
arrow Maiguma un grācijas (partnerattiecību veidošanai)
arrow Uzņēmības un entuziasma stimulēšanai
arrow Depresijas novēršanai
arrow Panākumiem un veiksmei
 

Pēc iepazīšanās ar aprakstiem, jantru var aplūkot lielākā formātā, uzklikšķinot uz attēla.

 

Saistītie materiāli:

arrow CIGUN
arrow Mandalas
arrow Meditācija

 

ill title Jantra maiguma un grācijas (partnerattiecību) veidošanai

006

Pirms sākt zīmēt šo jantru, vēlama meditācija, lai noteiktu, kāds tonis jūsos izraisa vislielāko komfortu. Iztēloties, ka visas krāsas no augšas ieplūst ķermenī, ļaujiet tām katrai izpausties 30 sek. līdz 1 minūtei, lai nākamā var mierīgi nomainīt iepriekšējo. Pirmā melna, tad pelēka, tad brūna krāsa, no tumšākas uz gaišāku toni. Nākamās - sarkanās gaišās līdz tumši sarkanajām krāsām, tad oranža, dzeltena, salātdzeltena, līdz tā pāriet zaļajos toņos. Tad seko debesu zila, līdz sabiezē līdz tumši zilai, indigo, tad rozā, līdz bordo sarkanai. Seko zelta, sudraba un balta krāsa. Izvēlas kādu no krasas toņiem kā fonu, centrā rozā vai purpura krāsas trijstūri, apli vai lotosa ziedu, ziedlapiņas dažādos pārejas toņos. Astroloģiski atbilst Venērai Vērša zvaigznājā. Šī jantra palīdz sajust maigumu, grāciju, dziedina diabētu, nieres, bruku, regulē vielu maiņu. Labāk uzzīmēt pašiem savu jantru, zīmējot ielikt sajūtas par to, kā vēlētos justies jaunajās attiecībās. Izvēlēties simbolus un zīmes, kurām būtu jums vien zināma jēga. Mandalu vai jantru veidot un krāsot tik ilgi, līdz sirdī rodas pilnīga komforta, mīlestības un paļāvības sajūta.

Meditācija:
1. Iekārtojieties ērti vietā, kur jūs neviens netraucēs vismaz 20-30 minūtes.
2. Pieveriet acis vai vērojiet jantru.
3. Elpojiet caur degunu, ieelpa, izelpa, pauze.
4. Elpošanai jābūt vieglai, dabiskai, apzinātai.
5. Ja parādās domas, ar savu gribu atkal koncentrējieties uz elpošanu un zīmējumu.
6. It kā iegrimstiet jantras centrā un izbaudiet kā caur jums no augšas plūst gaisma, bet no zemes ceļas auglības un dzīvības enerģija.
7. Iztēlojieties, kā jūs justos, kad būtu mīlēts un mīlētu maigi un paļāvīgi.
8. Ļaujieties erotiskām izjūtām, ļaujiet, lai seksuālā enerģija brīvi ceļas no iegurņa uz augšu un piepilda visu ķermeni.
9. Mīliet savu ķermeni un enerģiju, ļaujieties būt mīlētam (ai). 10. Šo vingrinājumu var veikt guļot uz labajiem sāniem (gulošais Buda).
Uzreiz pēc vingrinājuma necelieties augšā. Veiciet staipīšanās, atslābināšanās, sasprindzināšanās, vingrinājumus. Kad jūtat, ka labsajūta piepildījusi katru šūnu, celieties augšā ar apziņu, ka jūs esat neatvairāmi pievilcīgi.
Mīlestība spēj visu! Veiksmi!