Menu:

- Ja negribat just bailes, tad allaž paturiet prātā, ka baidīties var no visa kā.
/Seneka Jaunākais/

 

Jantra ir ģeometrisks attēls jeb Dieva grafiskais simbols. Jantra ir palīgierīce, kas darbojas, ja lieto arī mantru. Jantras elementi strukturizē enerģētisko lauku.

Līgas jantras:

arrow Labklājībai
arrow Karmiskās informācijas dzēšanai
arrow Maiguma un grācijas (partnerattiecību veidošanai)
arrow Uzņēmības un entuziasma stimulēšanai
arrow Depresijas novēršanai
arrow Panākumiem un veiksmei
 

Pēc iepazīšanās ar aprakstiem, jantru var aplūkot lielākā formātā, uzklikšķinot uz attēla.

 

Saistītie materiāli:

arrow CIGUN
arrow Mandalas
arrow Meditācija

 

ill titleJantra uzņēmības un entuziasma stimulēšanai

008

Jantra vērsta uz optimismu, radošu darbību, gaismu, drosmi un rīcību. Tajā valda Saules dzeltena, sarkana, oranža krāsu rotaļa. Centrā daudzkrāsaini trijstūri, sarkanas ziedlapiņas, oranžs fons. Centrs ir kā enerģijas avots, no kura laužas ārā ideja, bērns, cālēns. Ja vēlaties, lai jūsos mostas drosme, sabiedriskums, entuziasms, pārliecināšanas spēja, optimisms, uzņēmība, veidojiet jantru no līdzīgām krāsām un figūrām. Tā kā tā astroloģiski atbilst Merkūrijam Auna zvaigznājā, sevišķi labi darbojas 4., 7., 9. mēneša dienā. Šāda jantra ir laba dāvana tuviniekiem, ja gribat viņus iedvesmot uz optimismu, enerģisku rīcību un panākumiem. Tā dziedina aknu slimības, žultspūsli, hemoroīdus, galvassāpes, ievainojumus, traumas, apdegumus.

Koncentrējieties uz jantru un sāciet rokā veidot sarkanu enerģijas bumbu. Plauksta vērsta uz augšu, pirksti ieplesti kā krabja spīles. Mīciet šo bumbu līdz rokā jūt karstumu un smagumu. Tad paceliet roku pie pieres un iegremdējiet pirkstus ar visu bumbu galvaskausā. Ļaujiet, lai bumba izspiež visas sāpes un negatīvās domas pa galvaskausa virsmu un matiem ārā. Pēc tam nokratiet no delnas nogurumu, sāpes, spriedzi. Roku var nomazgāt zem ūdens strūklas, lai aizskalotu negatīvo enerģiju. Veidojiet jaunu bumbu un lieciet citā vietā, kur vēl ir sāpes vai smagums, līdz iestājas vieglums un komforts. Tādā veidā jūs varat palīdzēt ne vien sev, bet arī tuviniekiem atbrīvoties no sāpēm, negatīvām domām un sajūtām. Lai jums veicas!