Menu:

- Ja gribi, lai tev būtu ciešs miegs, ņem līdzi gultā tīru sirdsapziņu.
/B.Franklins/

 

Jantra ir ģeometrisks attēls jeb Dieva grafiskais simbols. Jantra ir palīgierīce, kas darbojas, ja lieto arī mantru. Jantras elementi strukturizē enerģētisko lauku.

Līgas jantras:

arrow Labklājībai
arrow Karmiskās informācijas dzēšanai
arrow Maiguma un grācijas (partnerattiecību veidošanai)
arrow Uzņēmības un entuziasma stimulēšanai
arrow Depresijas novēršanai
arrow Panākumiem un veiksmei
 

Pēc iepazīšanās ar aprakstiem, jantru var aplūkot lielākā formātā, uzklikšķinot uz attēla.

 

Saistītie materiāli:

arrow CIGUN
arrow Mandalas
arrow Meditācija

 

ill title Jantra - Dejojošais Šiva

009

Sākotnēji kalnu dievs Šiva, kas nozīmē – labvēlīgais, bija iznīcības dievs. Taču neskaitāmu pārdzimšanu pasaulē iznīcība ir radīšanas sākums. Viņu parasti pielūdz kā fallisko simbolu vai skolotāju. Liesmu apļa ieskauts Šiva izdejo viena laikmeta beigas un jauna sākumu. Neprātīgā dejā viņš attēlo nāvi un atdzimšanu. Šiva ir pazīstams kā postītājs, viņš atņem dzīvību, lai varētu to jaunradīt. Viņš sevī apvieno pretstatus – iedveš godbijību un ir maigs. Viņš rada un iznīcina, ir darbīgs, bet arī nododas pārdomām, veicina auglību, bet arī prezentē šķīstību. Šiva noārda tumsu un visu, kas pretstatīts Mīlestībai tādā nesavtībā, ka pats iet bojā un pārvēršas par visaptverošu Mīlestību.

Man šis tēls atnāca, kad meklēju vienu no saviem Iņ – sievišķajiem aspektiem. Es neieteiktu meditēt uz to, ja nav izprasta nāves, kā mehānisma loma. To var darīt tikai tad, ja ir gatavs līdz pamatiem izmainīt savu dzīvi un sākt citu, pilnīgi citādāku. Tā ir 100% nesavtība līdz pašiznīcināšanai, bīstama rotaļa ar nāvi un dzīvības triumfs kardināli citā kvalitātē. Tā ir saplūsme un sava ego ziedošana augstāko ideālu vārdā. Tā ir gatavība kalpot Universam un Zemei visaptverošā mīlestībā. Šivam ir gan vīrišķa, gan sievišķa izpausmes forma. Sievišķā daļa bieži tiek saukta Kali – dēmonu uzvarētāja. Viņu pielūdz arī kā dievišķo māti. Bet maigā, pieticīgā forma tiek saukta par Parvati. Šiva arī ir viens no trīssavienības aspektiem.

Ja gribat harmonizēt savu iekšējo sievieti un vīrieti, zīmējiet savu jantru un meditējiet uz to. Tas jums dos to, kas vajadzīgs tieši jums. Vajag tikai sākt. Sevis iepazīšana ir aizraujošs, pārsteigumiem pilns process. Lai veicas!